POUŽÍVÁTE POSLECHOVÉ MP3 NAHRÁVKY PRO OSVOJENÍ SI A POROZUMĚNÍ CIZÍMU JAZYKU? Vyzkoušejte PRVNÍ A JEDINÝ PŘEHRÁVAČ VYTVOŘENÝ SPECIÁLNĚ PRO Vás.

Posloucháte hudbu a potřebujete profi přehrávač s uživatelsky příjemným ovládáním? I pro vás je tento unikátní přehrávač řešením.

Přehrávač obsahuje výjimečné funkce ovládání z kapsy, posun 10 sekund zpět, výběrová smyčka, spánek a paměť aktuálních pozic ve skladbě. Výborně se tedy hodí i pro přehrávání audioknih. Chcete poslouchat jen hudbu a učení si nechat do školy? Přehrávač nabízí i běžné funkce pro klasické přehrávání hudby (playlist, výběry podle interpreta, alba, písně, složky atd.). Od verze android 2.3 obsahuje také equalizér. Hlavní předností přehrávače je snadné a intuitivní ovládání.

Hlavní přednosti

Funkce ovládání z kapsy
Nemusíte vyndavat mobil z kapsy a dívat se na displej! Skladbu lze rychle zastavit, opět spustit, posunout zpět nebo vpřed, přejít na další nebo předešlou skladbu, a to pouhým dotykem.

Funkce výběrová smyčka
Snadno nastavíte opakování libovolně zvoleného úseku nahrávky. Nerozuměli jste dialogu nebo se chcete naučit část textu nazpaměť? Přehrajte si vybraný úsek opakovaně pomocí jednoduchého nastavení.

Více >

Proč speciální přehrávač?

Když se učíte cizí jazyk, je ideální si řeč „naposlouchat“. Máte několik možností: vyrazit do země, kde se vybraným jazykem hovoří, jazyk vstřebávat sledováním filmů, zpráv a poslechem hudby nebo prostřednictvím speciálních výukových nahrávek. Nejlepší je asi kombinace všech těchto možností. Na internetu existuje velké množství kvalitních zvukových materiálů k mnoha jazykům. Jako příklad pro studium anglického jazyka bych rád jmenoval nahrávky A. J. Hoge a English Podcast, se kterými mám vlastní zkušenost...

Více >